Ročník 2018

Celkové výsledky Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 201

Najdete zde 5 nejlepších závodníků v jednotlivých kategoriích.

Do celkového hodnocení se započítává 6 nejlepších závodů z 10. pořádaných závodů. V případě rovnosti bodů mezi prvními třemi se bude započítávat další nejlepší výsledek.

Dorostenci 2001 - 2002

Poř. Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran
Štbk
park
Háš. běh Unič Bradlo

Štbk

Hornic

Celk. výsl.
1. Grégr Lukáš AK Šternberk 0 13 0 13  12 0 0 0 0 0 38
2. Grégr Jakub AK Šternberk 0 17 0 0 17 0 0 0 0 0 34
3. Spilka Radim SK Hranice 0 10 0 12  11 0 0 0 0 0 33
3. Žlutíř Marek AK Olomouc 0 0 15 17  0 0 0 0 0 0 32
3. Grégr Jakub AK Šternberk 0 17 0 0  17 0 0 0 0 0 34

Dorostenky 2001 - 2002

Poř. Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk. výsl.
1. Klimentová Ema AK Šternberk 0 17 0 0  17 0 0 0 0 0
34
 
2. Petrová Karolína AK Šternberk 0 15 0 0
12
0 0 0 0 0 27
3. Dohnalová Natálie AK Šternberk 0 0 0 17 0 0 0 0 0 0 17
4. Vláčilová Eliška AK Olomouc 0 0 17 0 0 0 0 0 0 0 17
5. Bazaniková Anna AK Olomouc 0 0 0 0  15 0 0 0 0 0 15

Starší žáci 2003 - 2004

Poř. Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk. výsl.
1. Nesvadba Tomáš O. AK Šternberk 17 12 10 13 15 0 0 0 0 0 67
2. Bundil Tomáš AK Šternberk 15 13 11 11 13 0 0 0 0 0 63
3. Nevyjel Vojtěch SK Hranice 0 0 0 12 17 0 0 0 0 0 29
4. Sehnal Filip SK Přerov 0 17 0 0 0 0 0 0 0 0 17
5. Kobliha Lukáš SK Hranice 0 0 0 17 0 0 0 0 0 0 17

Starší žákyně 2003 - 2004

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl.
1.

Podjuklová Kristýna

SK Hranice 17 15 12 13 11 0 0 0 0 0 68
2. Dostálová Adéla SK Hranice 0 17 17 17 15 0 0 0 0 0 66
3. Svobodová Veronika SK Hranice 0 13 13 12 13 0 0 0 0 0 51
4. Navrátilová Kristýny TJ Uničov 0 12 0 11 12 0 0 0 0 0 35
5. Wiedermannová Barbora TJ Uničov 0 0 0 15 17 0 0 0 0 0 32

Mladší žáci 2005 - 2006

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl.
1. Krov David AK Olomouc 13 12 15 12 15 0 0 0 0 0 67
2. Glet Ondřej SK Hranice 17 0 17 15 17 0 0 0 0 0 66
3. Vereskov Dominik AK Šternberk 15 15 13 10 11 0 0 0 0 0 64
4. Karola David SK Hranice 11 13 12 11 10 0 0 0 0 0 0
5. Mondek Ondřej AK Šternberk 0 17 0 17 0 0 0 0 0 0 0

Mladší žákyně 2005 - 2006

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl.
1. Bundilová Eliška AK Šternberk 17 15 17 17 0 0 0 0 0 0 0
2. Černocká Kateřin AK Šternberk 0 12 15 15 0 0 0 0 0 0 0
3. Kappelová Tereza TJ Sokol Nová Hradečná 15 0 12 12 0 0 0 0 0 0 0
4. Klimentová Ema AK Šternberk 0 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Kročová Lucie SK Hranice 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0

Přípravka hoši 2007 - 2008

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl
1. Nesvadba Dan AK Šternberk 12 13 0 9 0 0 0 0 0 0 0
2. Motáň Michal Sigma Olomouc 17 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0
3. Obšil Břetislav AK Šternberk 15 0 0 17 0 0 0 0 0 0
0
 
4. Šíma Václav AK Šternberk 11 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Obšil    Jiří AK Šternberk 13 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0

Přípravka dívky 2007 - 2008

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl
1. Adamcová Markéta TJ Sokol Nová Hradečná 17 15 0 13 0 0 0 0 0 0 0
2. Machalová Julie AK Šternberk 15 13 0 10 0 0 0 0 0 0 0
3. Navrátilová Tereza TJ Uničov 0 17 0 17 0 0 0 0 0 0 0
4. Janulíková Barbora AK Šternberk 13 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0
5. Mikulková Berenika TJ Sokol Nová Hradečná 12 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Předžáci 2009 - 2010

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl
1. Poštulka Mikuláš TJ Sokol Nová Hradečná 17 13 0 11 0 0 0 0 0 0 0
2. Novák Leo SK Hranice 15 12 0 10 0 0 0 0 0 0 0
3. Bajcar Šimon SK Přerov 0 17 0 17 0 0 0 0 0 0 0
4. Dedek Matěj AD team 0 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0
5. Hub Tomáš SK Hranice 0 11 0 7 0 0 0 0 0 0 0

Předžačky 2009 - 2010

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl
1. Jurásková Tereza SK Hranice 17 15 0 17 0 0 0 0 0 0 0
2. Omachelová Anna AK Šternberk 13 13 0 13 0 0 0 0 0 0 0
3. Tvrdoňová Sabina SK Hranice 15 12 0 12 0 0 0 0 0 0 0
4. Gabčanová Petra AK Šternberk 0 17 0 15 0 0 0 0 0 0 0
5. Mikulková Hana TJ Sokol Nová Hradečná 11 11 0 9 0 0 0 0 0 0 0

Výsledky jednotlivých závodů:

1. závod Prusinovice - rohalovska-desitka.cz/vysledky-2018/

2. závod Přerov - Výsledky 20180317-Přerov (Jarní-běh).xls (68096)

3. závod Olomouc - online.atletika.cz/vysledky/34721

4. závod Hranice - Výsledková listinaBV-H10-H20 2018.doc (535040)

5. závod Šternberk - Výsledky Běh šternberským parkem jaro 2018.pdf (712627)

6. závod Moravský Beroun - Výsledky_M_Beroun_2018_přepočítané.xlsx (23723)

7. závod Uničovská maratonka - Výsledky Uničov 2018.pdf (367676)

8. závod Brádelníček - 

9. závod Běh parkem Šternberk -

10. závod Hornická 10 - 

Průběžné výsledky po 3. závodech - vysledky-bp-2018.xlsx (166897)

Průběžné výsledky po 4. závodech - vysledky-bp-2018 po4 závodech.xlsx (187664)

Průběžné výsledky po 5. závodech - vysledky-bp-2018 po5 závodech.xlsx (197193)

Průběžné výsedky po 6. závodech - vysledky-bp-2018 po6 závodech.xlsx (214473)

Průběžné výsledky po 7. závodech - vysledky-bp-2018 po7 závodech.xlsx (206331)