Ročník 2016
Celkové výsledky Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2016
Najdete zde 5 nejlepších závodníků v jednotlivých kategoriích.
Do celkového hodnocení se započítává 5 nejlepších závodů z 8. pořádaných závodů. V případě rovnosti bodů mezi prvními třemi se bude započítávat další nejlepší výsledek.
Dorostenci 1999 - 2000
Pořadí | Jméno | Oddíl | Rohál. | Přerov | Park ŠTBK | Hranice | Uničov | Bradlo | Klokan | MMaSl. | Body celkem | |
1 | Berger Jan | AK Olomouc | 0 | 17 | 13 | 17 | 0 | 17 | 15 | 15 | 79 | |
2 | Bořánek Michal | AK Šternberk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17 | |
2 | Gogela Martin | AK Olomouc | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | |
2 | Žlutíř Marek | SGO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 17 | |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Dorostenky 1999 - 2000
Pořadí | Jméno | Oddíl | Rohál | Přerov | Park ŠTBK | Hranice | Uničov | Bradlo | Klokan | MMaSl. | Body celkem | |
1 | Janulíková Sarah | AK Šternberk | 0 | 17 | 17 | 0 | 0 | 17 | 17 | 0 | 68 | |
2 | Vranová Valerie | AK Šternberk | 0 | 15 | 15 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 | |
3 | Furišová Barbora | AK Šternberk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 17 | 32 | |
4 | Klimentová Ema | AK Šternberk | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | |
5 | Růžičková Zuzana | SK Přerov | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 |
Starší žáci 2001 - 2002
Pořadí | Jméno | Oddíl | Rohál | Přerov | Park Štbk | Hranice | Uničov | Bradlo | Klokan | MMaSl. | Body celkem | |
1 | Grégr Jakub | AK Šternberk | 15 | 17 | 17 | 0 | 17 | 0 | 17 | 17 | 85 | |
2 | Janošík Adam | AK Šternberk | 0 | 15 | 15 | 0 | 13 | 0 | 15 | 13 | 71 | |
4 | Dohnal Adam | AK Šternberk | 12 | 0 | 10 | 15 | 12 | 0 | 11 | 10 | 60 | |
4 | Grégr Lukáš | AK Šternberk | 11 | 11 | 9 | 0 | 9 | 0 | 10 | 8 | 50 | |
3 | Lenhart Ondřej | AK Šternberk | 0 | 0 | 13 | 0 | 11 | 0 | 12 | 9 | 45 |
Starší žačky 2001 - 2002
Pořadí | Jméno | Oddíl | Rohál | Přerov | Park Štbk | Hranice | Uničov | Bradlo | Klokan | MMaSl. | Body celkem | |
1 | Kučerová Bára | AK Šternberk | 15 | 17 | 15 | 0 | 17 | 0 | 0 | 17 | 81 | |
2 | Komárková Lucie | AK Šternberk | 0 | 0 | 13 | 17 | 15 | 0 | 17 | 15 | 77 | |
3 | Kostelná Marie | AK Šternberk | 0 | 0 | 12 | 15 | 13 | 17 | 15 | 13 | 73 | |
4 | Dohnalová Natálie | AK Šternberk | 11 | 0 | 7 | 12 | 12 | 15 | 13 | 12 | 63 | |
5 | Vachutková Alena | Velká Bystřice | 12 | 12 | 8 | 0 | 11 | 13 | 12 | 11 | 60 |
Mladší žáci 2003 - 2004
Pořadí | Jméno | Oddíl | Rohál | Přerov | Park Štbk | Hranice | Uničov | Bradlo | Klokan | MMaSl. | Body celkem | |
1 | Nesvadba Tomáš Oldřich | AK Šternberk | 17 | 15 | 17 | 15 | 17 | 17 | 15 | 17 | 85 | |
2 | Bundil Tomáš | TJ Uničov | 0 | 12 | 7 | 0 | 0 | 15 | 12 | 12 | 58 | |
3 |
Procházka Ladislav |
SK Hranice | 0 | 17 | 13 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | |
4 | Kobliha Lukáš | SK Hranice | 0 | 0 | 15 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | |
5 | Vavřík Martin | SK Hranice | 0 | 0 | 6 | 12 | 0 | 0 | 0 | 13 | 31 |
Mladší žačky 2003 - 2004
Pořadí | Jméno | Oddíl | Rohál | Přerov | Park Štbk | Hranice | Uničov | Bradlo | Klokan | MMaSl. | Body celkem | |
1 | Wiedermannová Barbora | TJ Uničov | 0 | 0 | 15 | 17 | 17 | 17 | 0 | 17 | 83 | |
2 | Dostálová Adéla | SK Hranice | 17 | 17 | 11 | 15 | 13 | 15 | 0 | 0 | 77 | |
3 | Červená Michaela | AK Šternberk | 12 | 12 | 13 | 0 | 15 | 11 | 17 | 12 | 69 | |
4 | Grégrová Tereza | AK Šternberk | 13 | 12 | 12 | 13 | 12 | 10 | 15 | 10 | 65 | |
5 | Navrátilová Kristýna | TJ Uničov | 9 | 9 | 10 | 0 | 11 | 12 | 0 | 11 | 53 |
Přípravka hoši 2005 - 2006
Pořadí | Jméno | Oddíl | Rohál | Přerov | Park ŠTBK | Hranice | Uničov | Bradlo | Klokan | MMaSl. | Body celkem | |
1 | Koutný Jan | Biatlon Prostějov | 17 | 17 | 17 | 17 | 0 | 0 | 17 | 0 | 85 | |
2 | Vereskov Dominik | AK Šternberk | 15 | 15 | 15 | 9 | 0 | 15 | 12 | 15 |
75
|
|
3 | Krov david | APOLO Olomouc | 0 | 0 | 13 | 15 | 17 | 17 | 13 | 0 | 75 | |
4 | Vachutka Jaromír | AK Olomouc | 13 | 13 | 12 | 0 | 15 | 13 | 15 | 13 | 69 | |
5 | Karola David | SK Hranice | 7 | 12 | 0 | 13 | 9 | 12 | 9 | 12 | 58 |
Přípravka dívky 2005 - 2006
Pořadí | Jméno | Oddíl | Rohál | Přerov | Park Štbk | Hranice | Uničov | Bradlo | Klokan | MMaSl | Body celkem | |
1 | Bundilová Eliška | AK Šternberk | 0 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 85 | |
2 | Klimentová Ema | AK Šternberk | 15 | 0 | 13 | 13 | 15 | 15 | 13 | 15 | 73 | |
3 | Gucká Marie | AK Šternberk | 17 | 12 | 15 | 12 | 0 | 12 | 12 | 10 | 68 | |
4 | Černocká Kateřina | AK Šternberk | 0 | 15 | 12 | 11 | 12 | 11 | 8 | 13 | 63 | |
5 | Grégrová Kristýna | AK Šternberk | 12 | 11 | 10 | 8 | 13 | 13 | 11 | 9 | 60 |
Předžačky 2007 a mladší
Pořadí | Jméno | Oddíl | Rohál | Přerov | Park Štbk | Hranice | Uničov | Bradlo | Klokan | MMaSl. | Body celkem | |
1 | Janulíková Barbora | AK Šternberk | 0 | 17 | 17 | 4 | 17 | 17 | 17 | 17 | 85 | |
2 | Navrátilová Tereza | TJ Uničov | 15 | 15 | 13 | 17 | 15 | 15 | 15 | 12 | 77 | |
3 | Johanová Sára | TJ Uničov | 12 | 6 | 3 | 15 | 11 | 9 | 11 | 11 | 58 | |
4 | Machalová Julie | AK Šternberk | 13 | 10 | 8 | 11 | 7 | 7 | 12 | 0 | 54 | |
5 | Mikulková Berenika | Nová Hradečná | 11 | 0 | 7 | 6 | 10 | 11 | 9 | 10 | 51 |
Předžáci 2007 a mladší
Pořadí | Jméno | Oddíl | Rohál | Přerov | Park Štbk | Hranice | Uničov | Bradlo | Klokan | MMaSl. | Body celkem | |
1 | Motáň Michal | SK Sigma Olomouc | 17 | 17 | 17 | 17 | 0 | 17 | 0 | 17 | 85 | |
2 | Obšil Břetislav | AK Šternberk | 13 | 10 | 11 | 8 | 17 | 15 | 17 | 15 | 77 | |
3 | Nesvadba Dan | AK Šternberk | 12 | 13 | 12 | 6 | 13 | 12 | 11 | 13 | 63 | |
4 | Koutný Ondřej | Biatlon Prostějov | 15 | 15 | 15 | 10 | 0 | 0 | 4 | 6 | 61 | |
5 | Mondek Tomáš | AK Šternberk | 0 | 12 | 0 | 11 | 15 | 9 | 2 | 12 | 59 |
Více zde: https://bezecky-pohar-olomouckeho-kraje.webnode.cz/vysledky-jednotlivych-rocniku/rocnik-2013/
Závody 2016
1. závod 27.2.2016 - Rohálovská desítka Prusinovice - Rohálovská desítka, 23. ročník, 27.2.2016, výsledky - dětské.xlsx (34662)
2. závod 26.3.2016 - Jarní běh v Přerově - 20160326-Výsledky-Jarní-běh.pdf (303839)
3. závod 2.4.2016 - Jarní běh Tyršovými sady Šternberk - Krajský přebor v přespolním běhu - Výsledková listina Jarní běh šternberským parkem 2016.docx (29328)
4. závod 9.4.2016 - Běh vítězství Hranice - Vysledkova listina - Beh Vitezstvi 2016.docx (235094)
5. závod 10.9.2016 - Uničovská Maratonka - vysledky maratonky 2016.xlsx (15,8 kB)
6. závod 17.9.2015 6 Brádelníček Nová Hradečná - výsledky Bradelníček_5.pdf (267,5 kB)
7. závod 24.9.2016 - Běh s Klokanem Olomouc - klokan2016.xls (221696)
8. závod 15.10.2016 - Běh šternberským parkem Mistrovství Moravy v krosu - mms_kros výsledky 2016.pdf (1487754)
Více zde: https://bezecky-pohar-olomouckeho-kraje.webnode.cz/kalendar-zavodu/kalendar-zavodu-2016/
/