Ročník 2019

Celkové výsledky Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2019

Najdete zde 5 nejlepších závodníků v jednotlivých kategoriích.

Do celkového hodnocení se započítává 6 nejlepších závodů z 9. pořádaných závodů. V případě rovnosti bodů mezi prvními třemi se bude započítávat další nejlepší výsledek.

Dorostenci 2002 - 2003

Poř. Jméno Klub Rohál Přerov Hranice Olom Štbk Hášův Uničov Nohra Štbk Celkem
1 Sehnal Filip SK Přerov 0 25         0      
2 Punge Oliver SK Přerov 0 23         0      
3 Spilka Radim SK Hranice 0 21         0      
4 Nesvadba Tomáš AK Šternberk 0 20         0      
5     0           0      

Dorostenky 2002 - 2003

Poř. Jméno Klub Rohál Přerov Hranice Olom Štbk Hášův Uničov Nohra Štbk Celkem
1 Dostálová Adéla SK Hranice 0 25         0      
2 Podjuklová Kristýna SK Hranice 0 23         0      
3 Belaniková Anna AK Olomouc 0 21         0      
4 Svobodová Veronika SK Hranice 0 20         0      
5     0           0      

Starší žáci 2004 - 2005

Poř. Jméno Klub Rohál Přerov Hranice Olom Štbk Hášův Uničov Nohra Štbk Celkem
1 Glet Ondřej SK Hranice 25 22                
2 Kouba Jáchym SK Přerov 0 25                
3 Karlík Vojtěch SK Přerov 0 23                
4 Nevyjel Vojtěch SK Hranice 0 21                
5 Bundil Tomáš AK Šternberk 0 20                

Starší žacky 2004 - 2005

Poř. Jméno Klub Rohál Přerov Hranice Olom Štbk Hášův Uničov Nohra Štbk Celkem
1 Navrátilová Kristýna TJ Uničov 0 25                
2 Drozdová Alice SK Přerov 0 23                
3 Slobodová Zuzana SK Hranice 0 22                
4 Grégrová Kristýna AK Šternberk 0 21                
5 Černocká Kateřina AK Šternberk 0 20                

Mladší žáci 2006 - 2007

Poř. Jméno Klub Rohál Přerov Hranice Olom Štbk Hášův Uničov Nohra Štbk Celkem
1 Vereskov Dominik AK Šternberk 25                  
2 Nesvadba Dan AK Šternberk 23                  
3 Krov David AK Olomouc 21                  
4 Karola David SK Hranice 20                  
5 Obšil Břetislav AK Šternberk 19                  

Mladší žačky 2006 - 2007

Poř. Jméno Klub Rohál Přerov Hranice Olom Štbk Hášův Uničov Nohra Štbk Celkem
1 Kappelová Tereza Nová Hradečná 25                  
2 Hamplová Kateřina  SK Hranice 23                  
3 Hradilová Dagmar SK Hranice 21                  
4     0                  
5     0                  

Přípravka hoši 2008 - 2009

Poř. Jméno Klub Rohál Přerov Hranice Olom Štbk Hášův Uničov Nohra Štbk Celkem
1 Obšil Jiří AK Šternberk 25     0            
2 Šíma Václav AK Šternberk 23     0            
3 Dolník Daniel AK Šternberk 21     0            
4 Langer Jakub TJ Uničov 20     0            
5 Šušlík Ondřej AK Šternberk 19     0            

Přípravka dívky 2008 - 2009

Poř. Jméno Klub Rohál Přerov Hranice Olom Štbk Hášův Uničov Nohra Štbk Celkem
1 Machalová Julie AK Šternberk 25     0            
2 Mikulková Berenika Nová Hradečná 23     0            
3 Tvrdoňová sabiny SK Hranice 21     0            
4 Šenková Justína Nová Hradečná 20     0            
5 Gabčanová Petra AK Šternberk 19     0            

Předžáci 2010 - 2011 

Poř. Jméno Klub Rohál Přerov Hranice Olom Štbk Hášův Uničov Nohra Štbk Celkem
1 Krov Tadeáš Bohuňovice 25     0            
2 Pečeňa Adam SK Hranice 23     0            
3 Tvrdoň David SK Hranice 21     0            
4 Kotyza Ferdinand AK Olomouc 20     0            
5 Sotorník Edvard Olomouc 19     0            

Předžačky 2010 - 2011

Poř. Jméno Klub Rohál Přerov Hranice Olom Štbk Hášův Uničov Nohra Štbk Celkem
1 Mikulková Hana Nová Hradečná 25     0            
2 Pospíšilová Bára Nová Hradečná 23     0            
3 Krňávková Anna AK Olomouc 21     0            
4 Šenková Leona Nová Hradečná 20     0            
5     0     0            

 

Výsledky jednotlivých závodů:

1. závod Prusinovice: vysledky_r10_mladez_2019.xlsx

2. závod - Jarní běh Přerovem: výsledky

3. závod - Běh vítězství Hranice: výsledky

4. závod - BP Olomouc - online.atletika.cz/vysledky/39289

5. závod - Běh šternberským parkem: výsledky