Ročník 2017

Celkové výsledky Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2017

Najdete zde 5 nejlepších závodníků v jednotlivých kategoriích.

Do celkového hodnocení se započítává 6 nejlepších závodů z 10. pořádaných závodů. V případě rovnosti bodů mezi prvními třemi se bude započítávat další nejlepší výsledek.

Dorostenci 2000 - 2001

Poř. Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran
Štbk
park
Háš. běh Unič Bradlo

Štbk

Hornic

Celk. výsl.
1. Janošík Adam AK Šternberk 0 17 0 15  15 0 0 0 12   59
2. Charvát Vít AK Šternberk 0 0 0 0  17 0 0 0 13   30
3. Gogela Martin AK Olomouc 0 0 17 0  0 0 0 0 0   17
4. Grégr Jakub AK Šternberk 0 0 0 17  0 0 0 0 0   17
5. Kupka Adam AK Šternberk 0 15 0 0  0 17 0 0 0   17

Dorostenky 2000 - 2001

Poř. Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk. výsl.
1. Zdražilová Adéla SK Hranice 0 17 13 17  17 17 0 0 17   98
2. Komárková Lucie AK Šternberk 0 12 12 13 12 0 0 0 13   62
3. Klimentová Ema AK Šternberk 0 15 0 0  13 0 0 17 15   60
4. Kostelná Marie AK Šternberk 0 0 11 0  15 0 0 0 0   26
5. Lavrinčíková Veronika AK Olomouc 0 0 17 0  0 0 0 0 0   17

Starší žáci 2002 - 2003

Poř. Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk. výsl.
1. Grégr Jakub AK Šternberk 17 17 0 17 17 17 0 17 17 0 102
2. Nesvadba Tomáš O. AK Šternberk 13 11 13 13 10 11 15 13 11 0 78
3. Dohnal Adam AK Šternberk 0 12 0 0 15 15 0 0 13 0 55
4. Maitner Vít TJ Uničov 0 0 0 0 0 0 17 15 15 0 47
5. Grégr Lukáš AK Šternberk 0 0 0 0 12 12 0 0 12 0 36

Starší žákyně 2002 - 2003

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl.
1. Dostálová Adéla SK Hranice 15 17 17 17 17 0 0 0 17   100
2. Podjuklová Kristýna SK Hranice 12 13 11 13 15 11 17 0 15   85
3. Červená Michaela AK Šternberk 9 10 10 12 13 17 0 17 12   81
4. Svobodová Veronika SK Hranice 0 12 13 15 0 0 0 0 13   53
5. Juřáková Karolína AK Šternberk 0 9 0 0 11 15 0 0 10   45

Mladší žáci 2004 - 2005

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl.
1. Glet Michal SK Hranice 15 12 13 11 17 0 17 17 17   96
2. Mondek Ondřej AK Šternberk 0 6 12 8 13 15 12 12 11   75
3. Procházka Ladislav SK Hranice 13 15 0 15 0 17 0 0 0   60
4. Nevyjel Vojtěch SK Hranice 10 9 0 5 15 0 0 0 15   54
5. Koutný Jan Biatlon Prostějov 17 17 0 17 0 0 0 0 0   51

Mladší žákyně 2004 - 2005

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl.
1. Wiedermannová Barbora TJ Uničov 0 17 17 17 17 0 17 17 17   102
2. Klimentová Ema AK Šternberk 15 15 13 12 13 13 15 15 15   88
3. Navrátilová Kristýna TJ Uničov 0 0 15 15 15 0 13 13 13   84
4. Grégrová Tereza AK Šternberk 17 10 0 13 12 17 0 11 0   80
5. Černocká Kateřina AK Šternberk 0 9 11 8 9 10 10 12 11   63

Přípravka hoši 2006 - 2007

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl
1. Krov David APOLO Olomouc 17 13 0 0 15 17 12 15 15   92
2. Obšil Břetislav AK Šternberk 15 10 0 11 13 15 17 13 12   85
3. Karola David SK Hranice 12 11 0 12 12 13 13 12 0  
74
 
4. Vereskov Dominik AK Šternberk 0 12 0 0 17 11 0 17 17   74
5. Nesvadba Daniel AK Šternberk 11 7 0 6 7 12 11 11 11   63

Přípravka dívky 2006 - 2007

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl
1. Bundilová Eliška AK Šternberk 17 17 0 17 17 17 17 17 17   102
2. Janulíková Barbora AK Šternberk 15 15 0 15 15 15 0 13 15   90
3. Navrátilová Tereza TJ Uničov 0 0 0 12 10 12 13 12 10   69
4. Adamcová Markéta TJ Sokol Nová Hradečná 0 10 0 7 11 0 11 15 13   67
5. Kappelová Tereza TJ Sokol Nová Hradečná 0 12 0 0 13 0 15 10 12   62

Předžáci 2008 - 2009

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl
1. Obšil Jiří AK Šternberk 17 15 0 9 12 17 12 15 17   93
2. Šíma Václav AK Šternberk 15 17 0 13 11 0 15 13 15   88
3. Dolník Daniel AK Šternberk 13 13 0 11 15 13 13 0 12   79
4. Langer Jakub TJ Uničov 0 0 0 17 13 0 17 17 9   73
5. Pospíšil Ondřej AK Šternberk 12 7 0 8 10 12 11 0 10   63

Předžačky 2008 - 2009

Poř Jméno Klub Rohál Přer Olom Hran Štbk Háš. běh Unič Bradlo Štbk Horn Celk výsl
1. Machalová Jůlie AK Šternberk 15 17 0 17 17 15 17 11 13   98
2. Mikulková Berenika TJ Sokol Nová Hradečná 13 13 0 12 15 17 15 17 17   94
3. Johanová Sára TJ Uničov 17 0 0 15 13 10 13 15 0   83
4. Vojtášková Barbora AK Šternberk 0 15 0 13 0 0 12 12 12   64
5. Šenková Justýna TJ Sokol Nová Hradečná 0 12 0 0 12 0 11 13 15   63

Výsledky jednotlivých závodů:

1. závod Prusinovice - Rohálovská desítka, 24. ročník, 25.2.2017, výsledky - dětské.pdf (542,8 kB)

2. závod Přerov - 20170325_vysledky_jarni_beh.pdf (361,4 kB)

3. závod Olomouc - 17-04-01 olomouc.pdf (42,2 kB)

4. závod Hranice - vysledky_beh_vitezstvi 2017nov.pdf (530730)

5. závod Šternberk - Výsledky Běh šternberským parkem jaro 2017.pdf (573215)

6. závod Moravský Beroun - Výsledky_M_Beroun_2017_přepočítané.xlsx (25680)

7. závod Uničovská maratonka - Výsledky Maratonky 2017.xlsx (17034)

8. závod Brádelníček - výsledky Bradelníček_6.pdf (254418)

9. závod Běh parkem Šternberk - Výsledky Běh šternberským parkem podzim 2017.pdf (584148)

Průběžné výsledky po 6. závodech: vysledky-bp-2017 po6 závodech.xlsx (194762)

Průběžné výsledky po 9. závodech: vysledky-bp-2017 po9 závodech.xlsx (205429)