Ročník 2016

Celkové výsledky Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2016

Najdete zde 5 nejlepších závodníků v jednotlivých kategoriích.

Do celkového hodnocení se započítává 5 nejlepších závodů z 8. pořádaných závodů. V případě rovnosti bodů mezi prvními třemi se bude započítávat další nejlepší výsledek.

Dorostenci 1999 - 2000

Pořadí Jméno Oddíl Rohál. Přerov Park ŠTBK Hranice Uničov Bradlo Klokan MMaSl. Body celkem  
1 Berger Jan AK Olomouc 0 17 13 17 0 17 15 15 79  
2 Bořánek Michal AK Šternberk 0 0 0 0 0 0 0 17 17  
2 Gogela Martin AK Olomouc 0 0 17 0 0 0 0 0 17  
2 Žlutíř Marek SGO 0 0 0 0 0 0 17 0 17  
5     0 0 0 0 0 0 0 0 0  

Dorostenky 1999 - 2000

Pořadí Jméno Oddíl Rohál Přerov Park ŠTBK Hranice Uničov Bradlo Klokan MMaSl. Body celkem  
1 Janulíková Sarah AK Šternberk 0 17 17 0 0 17 17 0 68  
2 Vranová Valerie AK Šternberk 0 15 15 17 0 0 0 0 47  
3 Furišová Barbora AK Šternberk 0 0 0 0 0 0 15 17 32  
4 Klimentová Ema AK Šternberk 0 0 0 15 0 0 0 0 15  
5 Růžičková Zuzana SK Přerov 0 13 0 0 0 0 0 0 13  

Starší žáci 2001 - 2002

Pořadí Jméno Oddíl Rohál Přerov Park Štbk Hranice Uničov Bradlo Klokan MMaSl. Body celkem  
1 Grégr Jakub AK Šternberk 15 17 17 0 17 0 17 17 85  
2 Janošík Adam AK Šternberk 0 15 15 0 13 0 15 13 71  
4 Dohnal Adam AK Šternberk 12 0 10 15 12 0 11 10 60  
4 Grégr Lukáš AK Šternberk 11 11 9 0 9 0 10 8 50  
3 Lenhart Ondřej AK Šternberk 0 0 13 0 11 0 12 9 45  

Starší žačky 2001 - 2002

Pořadí Jméno Oddíl Rohál Přerov Park Štbk Hranice Uničov Bradlo Klokan MMaSl. Body celkem  
1 Kučerová Bára AK Šternberk 15 17 15 0 17 0 0 17 81  
2 Komárková Lucie AK Šternberk 0 0 13 17 15 0 17 15 77  
3 Kostelná Marie AK Šternberk 0 0 12 15 13 17 15 13 73  
4 Dohnalová Natálie AK Šternberk 11 0 7 12 12 15 13 12 63  
5 Vachutková Alena Velká Bystřice 12 12 8 0 11 13 12 11 60  

Mladší žáci 2003 - 2004

Pořadí Jméno Oddíl Rohál Přerov Park Štbk Hranice Uničov Bradlo Klokan MMaSl. Body celkem  
1 Nesvadba Tomáš Oldřich AK Šternberk 17 15 17 15 17 17 15 17 85  
2 Bundil Tomáš TJ Uničov 0 12 7 0 0 15 12 12 58  
3

Procházka Ladislav

SK Hranice 0 17 13 13 0 0 0 0 43  
4 Kobliha Lukáš SK Hranice 0 0 15 17 0 0 0 0 32  
5 Vavřík Martin SK Hranice 0 0 6 12 0 0 0 13 31  

Mladší žačky 2003 - 2004

Pořadí Jméno Oddíl Rohál Přerov Park Štbk Hranice Uničov Bradlo Klokan MMaSl. Body celkem  
1 Wiedermannová Barbora TJ Uničov 0 0 15 17 17 17 0 17 83  
2 Dostálová Adéla SK Hranice 17 17 11 15 13 15 0 0 77  
3 Červená Michaela AK Šternberk 12 12 13 0 15 11 17 12 69  
4 Grégrová Tereza AK Šternberk 13 12 12 13 12 10 15 10 65  
5 Navrátilová Kristýna TJ Uničov 9 9 10 0 11 12 0 11 53  

Přípravka hoši 2005 - 2006

Pořadí Jméno Oddíl Rohál Přerov Park ŠTBK Hranice Uničov Bradlo Klokan MMaSl. Body celkem  
1 Koutný Jan Biatlon Prostějov 17 17 17 17 0 0 17 0 85  
2 Vereskov Dominik AK Šternberk 15 15 15 9 0 15 12 15
75
 
3 Krov david APOLO Olomouc 0 0 13 15 17 17 13 0 75  
4 Vachutka Jaromír AK Olomouc 13 13 12 0 15 13 15 13 69  
5 Karola David SK Hranice 7 12 0 13 9 12 9 12 58  

Přípravka dívky 2005 - 2006

Pořadí Jméno Oddíl Rohál Přerov Park Štbk Hranice Uničov Bradlo Klokan MMaSl Body celkem  
1 Bundilová Eliška AK Šternberk 0 17 17 17 17 17 17 17 85  
2 Klimentová Ema AK Šternberk 15 0 13 13 15 15 13 15 73  
3 Gucká Marie AK Šternberk 17 12 15 12 0 12 12 10 68  
4 Černocká Kateřina AK Šternberk 0 15 12 11 12 11 8 13 63  
5 Grégrová Kristýna AK Šternberk 12 11 10 8 13 13 11 9 60  

Předžačky 2007 a mladší

Pořadí Jméno Oddíl Rohál Přerov Park Štbk Hranice Uničov Bradlo Klokan MMaSl. Body celkem  
1 Janulíková Barbora AK Šternberk 0 17 17 4 17 17 17 17 85  
2 Navrátilová Tereza TJ Uničov 15 15 13 17 15 15 15 12 77  
3 Johanová Sára TJ Uničov 12 6 3 15 11 9 11 11 58  
4 Machalová Julie AK Šternberk 13 10 8 11 7 7 12 0 54  
5 Mikulková Berenika Nová Hradečná 11 0 7 6 10 11 9 10 51  

Předžáci 2007 a mladší

Pořadí Jméno Oddíl Rohál Přerov Park Štbk Hranice Uničov Bradlo Klokan MMaSl. Body celkem  
1 Motáň Michal SK Sigma Olomouc 17 17 17 17 0 17 0 17 85  
2 Obšil Břetislav AK Šternberk 13 10 11 8 17 15 17 15 77  
3 Nesvadba Dan AK Šternberk 12 13 12 6 13 12 11 13 63  
4 Koutný Ondřej Biatlon Prostějov 15 15 15 10 0 0 4 6 61  
5 Mondek Tomáš AK Šternberk 0 12 0 11 15 9 2 12 59  

 



Více zde: http://bezecky-pohar-olomouckeho-kraje.webnode.cz/vysledky-jednotlivych-rocniku/rocnik-2013/

Závody 2016

1. závod  27.2.2016  - Rohálovská desítka Prusinovice - Rohálovská desítka, 23. ročník, 27.2.2016, výsledky - dětské.xlsx (34662)

2. závod  26.3.2016 - Jarní běh v Přerově - 20160326-Výsledky-Jarní-běh.pdf (303839)

3. závod 2.4.2016 -  Jarní běh Tyršovými sady Šternberk - Krajský přebor v přespolním běhu - Výsledková listina Jarní běh šternberským parkem 2016.docx (29328)

4. závod  9.4.2016 - Běh vítězství Hranice - Vysledkova listina - Beh Vitezstvi 2016.docx (235094)

5. závod  10.9.2016 - Uničovská Maratonka - vysledky maratonky 2016.xlsx (15,8 kB)

6. závod  17.9.2015 6 Brádelníček Nová Hradečná - výsledky Bradelníček_5.pdf (267,5 kB)

7. závod  24.9.2016 - Běh s Klokanem Olomouc - klokan2016.xls (221696)

8. závod  15.10.2016 -  Běh šternberským parkem Mistrovství Moravy v krosu - mms_kros výsledky 2016.pdf (1487754)

Více zde: http://bezecky-pohar-olomouckeho-kraje.webnode.cz/kalendar-zavodu/kalendar-zavodu-2016/

 
V tabulce najdete celkové výsledky po 8. závodech - vysledky-bp-2016 po 8 závodech.xlsx (142105) v tabulce jsou již provedeny škrty závodů nad rámec bodování.
/