Ročník 2015

 

Celkové výsledky Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2015

Najdete zde 5 nejlepších závodníků v jednotlivých kategoriích.

Do celkového hodnocení se započítává 6 nejlepších závodů z 9. pořádaných závodů. V případě rovnosti bodů mezi prvními třemi se bude započítávat další nejlepší výsledek.

 

Vyhlášení Běžeckého poháru 2015 proběhne 10.12.2015 v Expozici času, nám. ČSA ve Šternbersku

Dorostenci 1998 - 1999                                                                                                       upraveno 10.10.2015

 

Pořadí

Jméno

  Oddíl             

Rohál.

 

MMaSl 

Přerov  

Hranice Štbk   

Uničov 

Bradlo 

Klokan

  Park 

Body

1

Šmída Jan

  Protivanov

0

 

0

17

0            15

0

0

0

17

49

2

Machalický Ma 

  AK Šternberk 

0

 

0

0

0            17

0

0

17

0

34

3

Podjukl Vojtěch

  SK Hranice

0

 

17

0

0            0

0

0

0

0

17

4

Grégr Jakub

  AK Šternberk

0

 

0

0

0            0

0

0

0

15

15

5

Dohnal Adam

  AK Šternberk

0

 

0

0

0            0

0

0

0

13

13

Celkové výsledky kategorie dorostenci: Celkové výsledky BP 2015 dorostenci.xlsx

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dorostenky 1998 - 1999                                                                                                           upraveno 10.10.2015

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

Rohál

 

MMaSl. 

Přerov 

Hranice 

Štbk Uničov  

Bradlo  

Klokan

  Park

  Body 

1

Janulíková Sarah

AK Šternberk

0

 

17

15

0

17         0

 17

17

 15

    98

2

Sásová Katrin

AK Šternberk 

0

 

13

13

0

15         0

 15

15

 17

    88

3

Furišová Barbora

AK Šternberk   

0

 

15

0

15

13         0

 13

0

 13

    69

4

Šestáková Barbora

Fortex M. Beroun   

0

 

0

17

17

0           0

  0

0

 0

    34

5

Janošíková Vero 

AK Šternberk

0

 

12

10

0

12         0

  0

 0

    34

Celkové výsledky kategorie dorostenky: Celkové výsledky BP 2015 dorostenky.xlsx

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

Starší žáci 2000 - 2001                                                                                                        upravraveno 10.10.2015

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

     Rohál

  MMaSl  

Přerov

  Hranice

 

Štbk   Uničov

  Bradlo

  Klokan

  Park

    Body

1

Dvořák Tomáš

SK Hranice

     0

  0

0

   15

 

15         17

  17

  15

  15

     94

2

Berger Jan 

AK Olomouc

     15

  17

13

   0

 

13         0

  15

  17

  12

     90

3

Šmída Michal

Protivanov

     17

  17

17

   0

 

17         0

  0

  0

  17

     68

4

Janošík Adam

AK Šternberk

     0

  15

0

   13

 

12         0

  0

  13

  13

     66

5

Zápotocký Martin   

SK Hranice

    13

  0

0

   10

 

0           0

  0

  0

  0

     33

Celkové výsledky kategorie starší žáci: Celkové výsledky BP 2015 starší žáci.xlsx

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Starší žačky 2000 - 2001                                                                                                              upraveno 10.10.2015

 

Pořadí

Jméno

 Oddíl

Rohál

 MMaSl

  Přerov

  Hranice

 

 Štbk    Uničov

  Bradlo

  Klokan

  Park

   Body

1

Kučerová Bára 

  AK Šternberk

0

  17

  15

  15

 

17         17

  0

  0

  17

   98

2

Kostelná Marie

  Nová Hradečná

0

  0

  17

  13

 

15         13

  17

  12

  12  

   87

3

Vranová Valerie

  AK Šternberk

0

  15

  0

  17

 

13         0

  0

  15

  13

   73

4

Cholastová Veronika

  AK Šternberk     

0

  13

  10

  12

 

0          12

  0

  0

  10

   57

5

Vrubelová Denisa

  TJ Uničov

17

  0

  8

  9

 

0           0

  15 

  0

  0

   49

Celkové výsledky kategorie starší žákyně: Celkové výsledky BP 2015 starší žákyně.xlsx

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mladší žáci 2002 - 2003                                                                                                                upraveno 10.10.2015

 

Pořadí

Jméno

  Oddíl

   Rohál

  MMaSl   

Přerov

  Hranice

 

 Štbk  Uničov

  Bradlo

  Klokan

  Park

   Body

1

Grégr Jakub

 AK Šternberk

   17

  17

17

  17

 

  17        17

   0

  17

  17

    102

2

Dohnal Adam

 AK Šternberk

   15

  12

13

  15

 

  15        15

  17

  15

  15

    92

3

Nesvadba Tomáš

 AK Šternberk

   13

  13

11

  11

 

  10        12

  15

  12

  11

    76

4

Grégr Lukáš

 AK Šternberk

   12

  11

9

  8

 

  12        13

   13

  13

  12

    75

5

Axman Krištof

AK Šternberk

   11

  0

0

  5

 

  8          11

   0

  10

  10

    55

Celkové výsledky kategorie mladší žáci: Celkové výsledky BP 2015 mladší žáci.xlsx

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mladší žačky 2002 - 2003                                                                                                        upraveno 10.10.2015

 

Pořadí

Jméno

  Oddíl

  Rohál

  MMaSl  

Přerov

  Hranice

 

 ŠTBK  Uničov

  Bradlo

  Klokan

   Park

  Body

1

Červená Michaela

 TJ Uničov

  11

  15

7

  12

 

 0         17

  17

  17

   13

    89

2

Urbášková Elena

 AK Šternberk

  0

  0

12

  17

 

 13        0

  0

  10

   11

    78

3

Podjuklová Kristýna

  SK Hranice

  12

  13

13

  15

 

 0          0

  0

  15

   0

    67

4

Vachutková Alena

 Velká Bystřice

  8

  0

2

  6

 

 8         15

  13

  12

   8

    62

5

Dohnalová Natálie

 AK Šternberk

  0

  11

3

  7

 

 9         13

  12

  9

   6

    61

Celkové výsledky kategorie mladší žákyně: Celkové výsledky BP 2015 mladší žákyně.xlsx

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přípravka hoši 2004 - 2005                                                                                                     upraveno 10.10.2015

Pořadí

Jméno

Oddíl

Rohál

  MMaSl  

Přerov

  Hranice

 

  Štbk   Uničov 

Bradlo

  Klokan

  Park

    Body

1

Koutný Jan  

Biatlon Prostějov

 17

  0

17

  17

 

  0          17

 0

  17

  17

     102

2

Vachutka Jaromír

AK Olomouc

 13

  0

15

  10

 

  0          15

 17

  11

  15

     85

3

Procházka Ladisl.

SK Hranice

 15

  0

13

  15

 

  17         0

 0

  13

  0

     73

4

Mondek Ondřej

AK Šternberk

 0

  0

3

  8

 

  12         11

 11

  9

  11

     62

4

Gogolka Richard

Nová Hradečná

 0

  0

0

  4

 

  10         13

 12

  0

  13

     52

Celkové výsledky kategorie přípravka hoši: Celkové výsledky BP 2015 přípravka hoši.xlsx

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přípravka dívky 2004 - 2005                                                                                          upraveno 10.10.2015

 

Pořadí

Jméno

 Oddíl

Rohál

  MMaSl  

Přerov

  Hranice 

 

Štbk Uničov 

Bradlo

  Klokan

  Park

    Body

1

Grégrová Tereza

 AK Šternberk

 17

  17

17

  17

 

17       17

17

  0

  0

     102

2

Wiedermannová B.

 TJ Uničov

 0

  0

15

  13

 

15       15

15

  17

  17

     94

3

Máčalová Veronika

 AK Šternberk

 15

  15

0

  12

 

8         12

12

  0

  15

     81

4

Navrátilová Kristýna

 TJ Uničov

 0

  0

13

  8

 

11       13

13

  15

  12

     77

5

Gucká Marie

AK Šternberk

11

  0

10

  9

 

9         11

10

  13

  10

     65

Celkové výsledky kategorie přípravka dívky: Celkové výsledky BP 2015 přípravka dívky.xlsx

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Předžačky 2006 a mladší                                                                                                     upraveno 10.10.2015

 

Pořadí

Jméno

 Oddíl

Rohál

  MMaSl  

Přerov

  Hranice

 

  Štbk  Uničov

  Bradlo

  Klokan

  Park

    Body

1

Bundilová Eliška

 AK Šternberk

 17

  17

17

  15

 

  17        17

  17

  17

  17

     102

2

Janulíková Bára     

 AK Šternberk

 15

  15

12

  0

 

  11        12

  4

  13

  15

     82

3

Navrátilová Tereza

 TJ Uničov 

 0

  0

13

  13

 

  12        13

  13

  15

  10

     79

4

Salajová Zuzana

TJ Uničov

 0

  0

 0

   7

 

   15        15

  15

  0

  13

     65

5

Vrubelová Petra

 TJ Uničov

 12

  0

15

  10

 

  8          6

  11

  0

  7

     63

Celkové výsledky kategorie nejmladší dívky: Celkové výsledky BP 2015 předpřípravka dívky.xlsx

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Předžáci 2006 a mladší:                                                                                                              upraveno 10.10.2015

 

Pořadí

Jméno

Oddíl

  Rohá  l

MMaSl 

Přerov

  Hranice

 

 Štbk Uničov 

Bradlo 

Klokan 

Park    

Body

1

Motáň Michal

SK Sigma Olom

  17

0

17

  17

 

 17       17

 17

 17

 17

102

2

Vereskov Dominik

AK Šternberk

  15

0

15

  13

 

 15       12

 15

 13

 15

88

3

Spurný Šimon

AK Šternberk

   0

0

  15

 

 12       15

 12

 15

 13

82

4

Nesvadba Dan

AK Šternberk

  12

0

8

  8

 

 9         11

 9

 8

 9

58

5

Mondek Tomáš

AK Šternberk

   0

0

9

  11

 

 0         9

 10

 9 

 10

58

Celkové výsledky kategorie nejmladší hoši: Celkové výsledky BP 2015 předpřípravka hoši.xlsx

Výsledky 1. závodu Rohálovská desítka Prusinovice - http://www.rohalovskadesitka.cz/Fotografie/Soubory/vysledky_detske_22_rocnik.pdf

Výsledky 2. závodu MMaSl Frýdek Místek - 

http://www.atletikafm.cz/news/v-obrovske-konkurenci-vybojovali-nasi-14-medaili/

Výsledky 3. závodu Jarní běh Přerov -

http://www.atletikaskprerov.cz/attachments/article/311/20150328-Přerov%20(5%20ročník%20Jarního%20běhu+VC+BPDMOK).pdf

Výsledky 4. závodu Běh vítězství Hranice - http://www.atletikahranice.cz/file/193/vysledkova-listina---beh-vitezstvi-2015.doc

Výsledky 5. závodu Běh šternberským parkem KP v přespolním běhu - Výsledky Běh šternberským parkem jaro 2015.pdf

Výsledky 6. závodu Uničovská maratonka - Výsledky Uničovská maratonka 2015.docx

Výsledky 7. závodu Brádelníček - výsledky Bradelníček4.pdf

Výsledky 8. závodu Běh s klokanem - klokan2015.xls.xlsx

Výsledky 9. závodu Běh šternberským parkem - Výsledky Běh šternberským parkem podzim 2015.pdf